При яких натуральних значенях х x+2/4 і 3/x обидва неправильні


Ответы на вопрос

Отвечает Савунов Саша.

Ответ: x = -4 відповідає заданим вимогам.

Пошаговое объяснение:

Отвечает Кузьмина Наталья.

Відповідь:

1 і 2

Покрокове пояснення:

Неправильный дріб - це коли чисельник (число зверху) більший за знаменник (число знизу)

1/1+2/4=4/4+2/4=6/4=3/2

3/1

2/2+2/4=4/4+2/4=6/4=3/2

3/2