1.Спростити (а-с+6)-(а+5)-(а+с-6,8) і обчислити, якщо a=5,8


Ответы на вопрос

Отвечает Чистанов Тоша.

Ответ:

(а-с+6)-(а+5)-(а+с-6,8)=-2с+7,8-а=-2с+7,8-5,8=-2с+2

Пошаговое объяснение:

Можна кращу відповідь