-21/55:x=3/11 поможіть срочно!!!!!!!!!!​


Ответы на вопрос

Отвечает Иванов Георгий.

Ответ:

Почніть спочатку з ділення: -21/55 = -0,3818...

Потім помножте результат на величину, зворотну 3/11: (-0,3818...) / (3/11) = (-0,3818...) * (11/3) = -1,4 (округлено до одного знака після коми)

Пошаговое объяснение:

x = -1.4.