6. Обчисліть і вкажіть кількість речовини кальцій оксиду, яка міститься в 5,6 г кальцій оксиду: а)

0,15 моль; б) 0,1 моль; в) 0,2 моль; г) 0,3 моль.​

Ответы на вопрос

Отвечает Обухова Ксюша.

Ответ:Дано:

m(CaO)=5,6 г.

-------------------

n(CaO)-?

Визначимо молярную масу оксиду кальцію:

M(CaO)=40+16=56г./моль

Визначимо кількість речовини в 5,6г. оксиду кальцію:

n(CaO)=m(CaO)÷M(CaO)=5,6÷56=0,1

Объяснение:Відповідь б