Будь ласка потрібно дуже швидко 1-(х+12/47)=19/47


Ответы на вопрос

Отвечает Ганцгорн Алина.

Ответ:

Щоб вирішити рівняння:

1 - (x + 12/47) = 19/47

Спочатку знайдіть спільний знаменник для обох дробів на лівій стороні рівняння:

1 - (x + 12/47) = 19/47

47/47 - (47x/47 + 12/47) = 19/47

Згорніть чисельники та спрощуйте:

(47 - 47x - 12) / 47 = 19/47

35 - 47x = 19

-47x = -16

x = 16/47

Тому рішення рівняння 1 - (x + 12/47) = 19/47 є x = 16/47