975. Ділянка грядки з огірками прямокутної форми має роз- міри: довжина - 25 м і ширина 10,5 м.

Скільки відер води потрібно для поливу такої ділянки, якщо на кожний її квад- ратний метр витрачається 4 л води, а відро вміщує 12,5 л?

Ответы на вопрос

Отвечает Николаев Валентин.
# Перш за все потрібно порахувати площу грядки
# Для цього потрібно перемножити довжину і ширину грядки
# Довжина = 25 м, ширина = 10,5 м
# Площа = 25 *10.5 = 262.5м.кв.

# Далі потрібно порахувати загальну кількість води, необхідну для поливу грядки
# Для цього потрібно перемножити площу грядки на кількість води, необхідну для поливу кожного квадратного метра
# Площа = 262.5 , кількість води на квадратний метр = 4 л
# Загальна кількість води = 262.5 *4 = 1050 л

# Останнє, потрібно порахувати скільки відер потрібно для поливу грядки
# Для цього потрібно поділити загальну кількість води на об'єм одного відра
# Загальна кількість води = 1050 л, об'єм одного відра = 12.5 л
# Кількість відер = 1050 / 12.5 = 84 відра
# Відповідь: 84 відра