945. Ділянка грядки з огірками прямокутної форми має розміри: довжина - 25 м і ширина - 10,5 м.

Скіль- ки відер води потрібно для поливу такої ділянки, якщо на кожний її квадратний метр витрачається 4 л води, а відро вміщує 12,5 л?

Ответы на вопрос

Отвечает Остяков Артур.

Ответ:  84 ведра потребуется для полива.

Пошаговое объяснение:

Дано.  Ділянка грядки з огірками прямокутної форми   має розміри:

длина - 25 м і ширина -  10,5 м.

Скільки відер води потрібно для поливу на   кожний її квадратний метр витрачається 4 л води,   а відро вміщує 12,5 л?

-----------------

Решение.

Площадь делянки равна S=  25*10,5=262.5 м².

4 л воды на 1 кв м.   4*262,5 = 1050 л  потребуется воды.

1 ведро 12,5 л.

1050: 12,5 = 84  ведра воды.