Знайдіть площу кільця якщо його радіуси кіл обмежують 3 та4 см


Ответы на вопрос

Отвечает Кридова Настя.

Ответ:

Площу кільця можна знайти, віднімаючи площу меншого кола від площі більшого кола.

Враховуючи, що радіуси двох кіл дорівнюють 3 см і 4 см, площі двох кіл можна розрахувати наступним чином:

Площа меншого кола = π * r^2 = π * 3^2 = 9π см^2

Площа більшого кола = π * r^2 = π * 4^2 = 16Π см^2

Площа кільця дорівнює різниці площ двох кіл, яка дорівнює:

Площа кільця = площа більшого кола - площа меншого кола = 16Π-9π = 7π см^2

Отже, площа кільця дорівнює 7π см^2.

Пошаговое объяснение: