A)3 3/4+x=6 b)(6/35-x)+8/35=12/35 (12/35 ето дробь)срочно пж


Ответы на вопрос

Отвечает Валитова Камилла.

Ответ: x = 17/4;

            x = 2/35

Пошаговое объяснение:

a) Щоб розв’язати x у рівнянні 3/4 + x = 6, ми можемо почати з x з одного боку. Для цього ми віднімемо 3/4 з обох сторін:

3/4 + x = 6

-3/4 -3/4

x = 6 - 3/4

x = 17/4

b) Щоб розв’язати x у рівнянні (6/35 - x) + 8/35 = 12/35, ми почнемо з ізоляції x з одного боку. Для цього ми віднімемо 8/35 з обох сторін:

(6/35 - x) + 8/35 = 12/35

-8/35 -8/35

6/35 - x = 4/35

-6/35 -6/35

-x = -2/35

x = 2/35