У Василька у акваріумі живуть жовті і червоні рибки.Червоні рибки становлять 2/5 від загальної

кількості 5 рибок. Скільки жовтих рибок в акваріумі, якщо всіх разом 30 рибок?За ПРАВИЛЬНУ відповідь лаю 15 б )​

Ответы на вопрос

Отвечает Бурова Лера.

Ответ:

всього - 30р.

червоні - 2/5

жовті - ?

Розв'язання:

1)30:5*2=12(р.) - червоних

2)30-12=18(р.)

Відповідь: 18 жовтих рибок в акваріумі

1)5:5*2=2(р.) - червоних

2) 30-2=28(р.)

Відповідь: 28 жовтих рибок в акваріумі

На випадок, якщо не зрозумів умову 2 рішення