Допоможіть!!!!!!!! Даю 100 балів ТЕРМІНОВО!!!!!!!! Розв'яжи задачу. За три дні велосипедист

проїхав 113,5 км. Першого дня він подолав на 3,5 км менше, ніж другого, а другого дня - на 2,2 км менше, ніж третього. Скільки кілометрів проїжджав велосипедист кожного дня?

Ответы на вопрос

Отвечает Метельская Вероника.

Пошаговое объяснение:

1 день = х - 3,5 км

2 день = х км

3 день = х + 2,2 км

Всего = 113,5

х - 3,5 + х + х + 2,2 = 113,5

3х - 1,3 = 113,5

3х = 113,5 + 1,3

3х = 114,8

х = 114,8 : 3

х = 1148/10 * 1/3

х = 1148/30

х = 38 8/30

х = 38 4/15

1 день = (х - 3,5) = 38 4/15 - 3,5 = 38 4/15 - 3 1/2 = 38 8/30 - 3 15/30 = 37 38/30 - 3 15/30 = 34 23/30 км

2 день = (х) = 38 4/15 км

3 день = (х + 2,2) = 38 4/15 + 2,2 = 38 4/15 + 2 1/5 = 38 4/15 + 2 3/15 = 40 7/15 км