1. Довжина відрізка дорівнює 3м 4 дм 2 см. Знайди, якому з наведених чисел відповідає ця довжина,

виражена в міліметрах. Очень срочно

Ответы на вопрос

Отвечает Потехина Анастасия.

Ответ:

3420 мм

Пошаговое объяснение:

1 м = 1000 мм

1 дм = 100 мм

1 см = 10 мм

3м = 3 * 1000 = 3000 мм

4 дм = 4 * 100 = 400 мм

2 см = 2 * 10 = 20 мм

3м 4дм 2см = 3000мм + 400мм + 20мм = 3420 мм