8.Розв'яжи задачу В школі навчаються 117 учнів, з них складають 4/9 дівчата. Скільки хлопців

навчається в школі?​

Ответы на вопрос

Отвечает Екимов Дмитрий.

Ответ:

65 хлопців навчаються в школі.

Пошаговое объяснение:

1)117:9×4=52(уч) дівчата

2)117-52=65(уч) хлопці

Отвечает Баурова Диана.

Ответ:

65 хлопців.

Пошаговое объяснение:

Нам треба спочатку знайти 1/

117 : 9 = 13 (дітей)

13 • 4 = 52 (дівчат)

117 - 52 = 65 (хлопців)