Разложить 26,36,330 на простые множители


Ответы на вопрос

Отвечает Аршиновы Роман-И-Анастасия.

Ответ: Розклад чисел на прості множники:

26 = 2 × 13

36 = 2 × 2 × 3 × 3

330 = 2 × 3 × 5 × 11

Щоб розкласти число на прості множники, потрібно розбити його на добуток простих множників. Найпростіші множники - це числа, які ділять задане число без остачі і не можуть бути поділені на менші прості множники. Наприклад, для числа 26, ми можемо побачити, що воно ділиться на 2 без остачі, а 2 є простим числом. Так само, ми бачимо, що 26 не ділиться на 3, 5, 7 або 11 без остачі, тому ми зупиняємось на множнику 13.

Аналогічно, ми розкладаємо числа 36 і 330 на добуток простих множників, використовуючи подібний метод. 36 містить два простих множника 2 та 3, кожен з яких повторюється по два рази. 330 містить прості множники 2, 3, 5 та 11, кожен з яких зустрічається лише один раз.

Пошаговое объяснение: