1.Перша сторона трикутника дорівнює 36см друга утричі коротша від першої а третЯ на 15 см довша за

другу. 2.Бічга сторона рівнобедреного трикутника дорівнює 25 см а основа на 5 см коротша від неї.3.Рівнобедрений трикутник сторона якого дорівнює 26смПомоооооогииитееее срочноооооо​

Ответы на вопрос

Отвечает Завадский Женя.

Ответ:

1)36:3=12 (см)- 2 сторона

12+15=27(см)-3 сторона

2)25-5=20(см)

3) не знаю