4. Видiли цілу і дробову частини з неправильного дробу: 1)24/6 ; 2)39/7​


Ответы на вопрос

Отвечает Былкина Татьяна.

Ответ:

24/6=24:6/6:6=4/1=4

Пошаговое объяснение:

двадцять чотири шостих дорівнює двадцять чотири поділити на шістьі шість дорівнює чотири перших