У магазин завезли овочі. Кількість картоплі становить 4\9 від кілько- сті моркви, а кількість

моркви — 3\5 від кількості буряка. Скільки тоннкартоплі та моркви завезли до магазину, якщо буряка завезли 2 т УЛЬТРА МЕГА СУПЕР ДУПЕР СРОЧНО

Ответы на вопрос

Отвечает Вашкевич Александра.

Запишемо умову задачі:

Кількість картоплі = (4/9) * Кількість моркви

Кількість моркви = (3/5) * Кількість буряка

Дано, що кількість буряка становить 2 тонни. Позначимо кількість буряка як B і підставимо в умову для моркви:

Кількість моркви = (3/5) * B

Також відомо, що кількість картоплі становить (4/9) від кількості моркви. Підставимо значення моркви залежно від B:

Кількість картоплі = (4/9) * [(3/5) * B]

Тепер можна обчислити кількість картоплі та моркви:

Кількість картоплі = (4/9) * [(3/5) * 2]

Кількість моркви = (3/5) * 2

Розрахуємо значення:

Кількість картоплі = (4/9) * [(3/5) * 2] = 8/15 тонн

Кількість моркви = (3/5) * 2 = 6/5 тонн

Отже, було завезено 8/15 тонн картоплі та 6/5 тонн моркви до магазину.