Аліна купила 6 кг апельсинів, що становить 3/11 маси всіхи апельсинів у ящику. Яка була маса

апельсинів у ящику

Ответы на вопрос

Отвечает Савостьяненко Валерия.

Відповідь:

У ящику 22 кг апельсинів.

Покрокове пояснення:

Створимо пропорцію:

6 кг апельсинів - 3/11 маси всіх апельсинів у ящику.

Х кг апельсинів - 1 маси всіх апельсинів у ящику.

6 / ( 3/11) = Х / 1

Х = 6 × 11/3 = 11 × 6/3 = 11 × 2 = 22 кг. апельсинів у ящику.

Перевірка:

У ящику 22 кг апельсинів. Розрахуємо яку масу має 3/11 від 22 кг.

22 × 3/11 = 3 × 22/11 = 3 × 2 = 6 кг.

Все вірно.