3. Запиши дріб десятковим дробом із точністю до десятих, сотих, тисячних: 8/638/24​


Ответы на вопрос

Отвечает Мирошниченко Даша.

Відповідь:8/6=1,(3) період

38/24=1,58(

Покрокове пояснення: