Помогите пожалуйста с вопросами перетворити неправильний дріб у мішане число а) 17/8 б) 51/7 в)

15/10запишіть число у вигляді неправильного дробу а) 2 4/6 б) 8 6/10 в) 12 1/4виконай дії а) 2 3/10 +3 7/10 б) 1-4/15 в) 6 3/20 - 2 7/20​

Ответы на вопрос

Отвечает Грицук Митя.

а) 17/8 = 2 1/8

б) 51/7 = 7 2/7

в) 15/10 = 1 1/2

а) 2 4/6 = 2 2/3 = (23+2)/3 = 8/3

б) 8 6/10 = 8 3/5 = (85+3)/5 = 43/5

в) 12 1/4 = 12.25

а) 2 3/10 + 3 7/10 = (2+3) + (3/10+7/10) = 5 + 1 = 6

б) 1 - 4/15 = (15/15) - (4/15) = 11/15

в) 6 3/20 - 2 7/20 = (6-2) + (3/20 - 7/20) = 4 - 1/5 = 3 4/5