Допоможіть будьласка даю сто балів Порівняйте 10% суми чисел 3 1/5 і 2 1/4 та 60% різниці цих

чисел. A 10% суми цих чисел більше від 60% їх різниці Б 10% суми цих чисел менше від 60% їх різниці В ці величини рівні

Ответы на вопрос

Отвечает Малолеткина Александра.

Пошаговое объяснение:

3 1/5 + 2 1/4 = 3 4/20 + 2 5/20 = 5 9/20

10% = 10/100 = 1/10

1/10 * 5 9/20 = 1/10 * 109/20 = 1/1 * 109/2 = 109/2 = 54,5

3 1/5 - 2 1/4 = 3 4/20 - 2 5/20 = 2 24/20 - 2 5/20 = 19/20

60% = 60/100 = 3/5

3/5 * 19/20 = 57/100 = 0,57

54,5 и 0,57 => 54,5 > 0,57

Ответ: А