4 (2 бали). Розв'яжи рiвняння, спростивши спочатку вираз у його лівій частині: -1,9-(x-4,5) = -2.


Ответы на вопрос

Отвечает Шавель Дмитрий.

Ответ:

Спочатку спростимо вираз у лівій частині:

-1,9 - (x - 4,5) = -2

-1,9 - x + 4,5 = -2

2,6 - x = -2

Тепер перенесемо -x у праву частину:

2,6 = -2 + x

Додамо 2 до обох сторін:

4,6 = x

Отже, розв'язок рівняння - x = 4,6.

Пошаговое объяснение: