у трьох пакетах було 7 кг овочів у першому було 2 9/10 а в другому на 3/10 кг більше ніж у першому

скільки кг овочів було в третьому пакеті

Ответы на вопрос

Отвечает Босов Егор.

2 9/10=29/10 перше

29/10+3/10=32/10 друге

29/10+32/10=61/10 разом

7=70/10 кг у 10кг/10

70/10-61/10=9/10 третій