1056. Порiвняйте значення числових виразів: 1)-153 000 + (-345) i 22 + 15 000; 2)-12 056+6078 i

6078 + (-1256); 3)-1,86+(-0,385) i 0,5642 +0,4231.​

Ответы на вопрос

Отвечает Чогыбаев Шалқар.

-153 000 + (-345) + 15 000 = -138 345

-12 056 + 6078 + 6078 + (-1256) = 85 844

-1,86 + (-0,385) i + 0,5642 + 0,4231 i = (-1,86 + 0,5642) + (-0,385 + 0,4231) i = -1,2959 + 0,0371 i

Отже, значення числових виразів в порядку зменшення:

-138 345, -12 056 + 6078i, -1,2959 + 0,0371i