6x2+20x=(2x-5)(2x+5) допоможіть будь ласка тема квадратні коренні​


Ответы на вопрос

Отвечает Одноочко Данила.
6x^2+20=(2x-5)(2x+5)
6x^2+20=4x^2+10x-10x-25
6x^2+20=4x^2-25
6x^2+20-4x^2+25=0
6x^2+20-4x^2+25=0
2x^2+45=0
2x^2=-45
x^2=-22,5
x=порожня множина рівняння немає розв‘язку