Виконати дії: а) 2,6 · 3,4; 2,86 · 12; б) 9,54 · 1000; 9,54 · 0,01; в) (8,4 · 0,55 + 3,28) · 9,2

– 43,78. 2. Обчислити зручним способом: а) 0,5 · 74,8 · 2; б) 0,25 · 3,67 · 0,4. в) 62,9 · 1,8 – 62,7 · 1,8. 3. Спростити вираз та обчислити його значення, якщо т = 0,9: 1,2m + 3,9 m – 2,1т + 1,3. 4. Велосипедист їхав 2,5 години зі швидкістю 11,3 км/год. Який шлях подолав в Велосипедист за цей час?

Ответы на вопрос

Отвечает Боровкова Елена.

2)

0.5 \times 74.8 \times 2 = 74.8 \times 1 = 74.8

0.25 \times 3.68 \times 0.4 = \\  3.68 \times 0.1 = 0.368

62.9 \times 1.8 - 62.7 \times 1.8 = 1.8(62.9 - 62.7) =  \\ 1.8 \times 0.2 = 0.36

3)

1.2m + 3.9m - 2.1m + 1.3 = 3m + 1.3 = \\  3 \times 0.9 + 1.3 = 2.7 + 1.3 = 4

4)

2,5 × 11,3 = 28,25 (км)