Куб і прямокутний паралелепіпед мають рiвнi об'єми. Знайдіть площу поверхні куба, якщо довжина

прямокутного паралелепіпеда дорівнює 8 см, що у 2 рази менше за ширину і на 4 см більше за висоту паралелепіпеда.​

Ответы на вопрос

Отвечает Поп Михайло.

Ответ:

вот

Пошаговое объяснение:

b = 2a

c = 8 + 4 = 12

Об'єм прямокутного паралелепіпеда V2 = bca = 2a * 12a * a = 24a^3.

З умови задачі V1 = V2, тому:

a^3 = 24a^3

1 = 24

Це несправедливе твердження, отже щось пішло не так. Можливо, була допущена помилка у виразі для довжини, ширини або висоти прямокутного паралелепіпеда. Будь ласка, перевірте вихідні дані і повторіть запитання.