Одна з дівчат на електросамокаті на дорогу з міста А до міста Б витрачає 4 год, рухаючись зі

швидкістю 12 км/год.Скільки часу витратить на цю дорогу друга дівчина,якщо її швидкість становить 80%від швидкості першої?

Ответы на вопрос

Отвечает Каримов Владислав.

Відповідь:

Перша дівчина пройшла відстань між містами А та Б рівну:

d = v*t = 12 км/год * 4 год = 48 км.

Друга дівчина рухається зі швидкістю, що дорівнює 80% від швидкості першої:

v2 = 0.8 * 12 км/год = 9.6 км/год.

Тоді час, який потрібен другій дівчині, щоб пройти відстань між містами А та Б, можна знайти за формулою:

t2 = d / v2 = 48 км / 9.6 км/год = 5 год.

Отже, друга дівчина витратить 5 год на цю дорогу.

Покрокове пояснення: