Використовуючи правило множення десяткових дробів, знайди добуток чисел: 0,3 и 0,7​


Ответы на вопрос

Отвечает Чернов Егор.

Відповідь:2,1

Покрокове пояснення: я не знаю що це за правило але можливо що один з варіантів правильний

0,3*0,7=3*7/10=2,1

де ти примножуєш десяткові дроби на 10 100 або 1000 щоб легше взнати я не розумію тебе