X 24 24 96. Розв'яжи задачі, користуючись підказками. > 1) У мішку було 50 кг борошна. Протягом

березня го- усього борошна, а протягом 3 10 усього борошна. Скільки кілограмів борош- сподиня витратила КВІТНЯ 3 5 на залишилось у мішку після двох місяців? -​

Ответы на вопрос

Отвечает Данькина Валерия.

Пошаговое объяснение:

1)50-10=40(г) за Березень;

2)40-5=35(г) за Квітень.

Відповідь:35 г за Квітень господиня витратила.

Надіюсь помогла