У супермаркет привезли 9 контейнерів з картоп- лею, а з морквою - на 3 контейнери менше. Усього

привезли 12 ц овочів. Скільки кілограмів картоплі та скільки кілограмів моркви привезли в супермаркет? Овочі Картопля Морква Маса овочів в одному контейнері Однакова Кількість контейнерів 9 ?, на 3 менше Загальна маса овочів ? ? 12 ц​

Ответы на вопрос

Отвечает Козленко Владислав.

Пошаговое объяснение:

12ц = 1200 кг

1) 9 - 3 = 6 (контейнеров) - с морковью привезли в супермаркет

2) 9 + 6 = 15 (контейнеров) - всего с картофелем и морковью привезли в супермаркет

3) 1200 : 15 = 80 (кг) - масса овощей в 1 контейнере

4) 9 * 80 = 720 (кг) - картофеля привезли в супермаркет

5) 6 * 80 = 480 (кг) - моркови привезли в супермаркет