Прямокутник має сторони 2см і 7см 5мм. Обчисли його периметр та площу.


Ответы на вопрос

Отвечает Ференци Кирилл.

Ответ:

вот можешь как лудший ответ поставить? :)

Пошаговое объяснение:

Р(периметр) = 2 * (2 + 7,5)=2*9,5= 19 см

Периметр дорівнює 19 см

S(площа) = 2 * 7,5= 15 см^2

Площа дорівнює 15 см^2