Розгорнутий кут поділений внутрішнім променем на 2 кути , один з яких на 20° більше за інший .

Знайдіть міри отриманих кутів. 2. на одній ділянці в 4 рази більше кущів малини ,ніж на другій. Коли з однієї пересадили на другу 15 кущів , то на обох ділянках кущів стало порівну. Скільки кущів було на кожній ділянці... Допоможіть Будь ласка

Ответы на вопрос

Отвечает Вороновський Валерій.

Ответ:

Відповідь:80;100.

Пошаговое объяснение:

x+x+20= 180

2x + 20 = 180

2x=180-20

2x=160

x=160:2

x=80

x+20=100