ДАЮ 40 БАЛОВ ВСЕГОЛИШ ТО ЗА 2 ЗАДАЧКИ!!!!!! До задач писати умову, пояснення, повне розв'язання

та відповідь! № 1 Розв'язати рівняння -4,7х+2=2,7х+9,4 4(3х+1)+9=4(х-3) - 7 № 2 Розв'язати задачу В їдальні першого дня продали в 4 рази менше печива ніж другого дня. При цьому другого дня продали печива на 24 штуки більше, ніж першого дня. Скільки продали печива першого дня? другого дня?

Ответы на вопрос

Отвечает Кабаева Вероника.

№ 1:

-4.7x + 2 = 2.7x + 9.4

Спочатку перенесемо всі терміни з х на один бік рівняння, а числа на другий:

-4.7x - 2.7x = 9.4 - 2

Тепер об'єднаємо подібні члени:

-7.4x = 7.4

Ділимо обидві частини на -7.4, щоб знайти значення x:

x = -1

Тепер перейдемо до другого рівняння:

4(3x + 1) + 9 = 4(x - 3) - 7

Спочатку спростимо обидві сторони рівняння, розкривши дужки:

12x + 4 + 9 = 4x - 12 - 7

Об'єднаємо подібні члени:

12x + 13 = 4x - 19

Перенесемо всі терміни з x на один бік рівняння, а числа на другий:

12x - 4x = -19 - 13

Знову об'єднаємо подібні члени:

8x = -32

Ділимо обидві частини на 8, щоб знайти значення x:

x = -4

Отже, розв'язками цього рівняння є x = -1 та x = -4.

№2 

Нехай x - кількість печива, проданого першого дня.

Тоді кількість печива, проданого другого дня, становить 4x (за умовою задачі).

Також за умовою задачі відомо, що кількість печива, проданого другого дня, на 24 штуки більше, ніж кількість печива, проданого першого дня. Тобто:

4x = x + 24

Розкриваємо дужки і спрощуємо:

3x = 24

Ділимо обидві частини на 3, щоб знайти значення x:

x = 8

Отже, продали печива першого дня - 8 штук, а другого дня - 4 * 8 = 32 штуки.


Сподіваюсь, допомогла