7(m+3)-2(m-5)=8 ↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑Даю 85 балів срочно потрібне рішенняХто зробе правильно паставлю 5 ⭐І

натисну (дякую!)

Ответы на вопрос

Отвечает Осокин Роман.

7(m + 3) - 2(m - 5) = 8

Почнемо з розкриття дужок:

7(m + 3) - 2(m - 5) = 7m + 21 - 2m + 10

Тепер спрощуємо:

7m - 2m + 21 + 10 = 8

5m + 31 = 8

5m = 8 - 31

5m = -23

m = -23/5 ≈ -4,6

Отже, розв'язок рівняння: m = -4,6.

Отвечает Страшко Алина.

7(m + 3) - 2(m - 5) = 8 \\ 7m + 21 - 2m + 10 = 8 \\ 5m + 31 = 8 \\ 5m = 8 - 31 \\ 5m =  - 23 \\ m =  -  \frac{23}{5}