4х+3(х+1)=-3 розв'яжіть рівняння по діям


Ответы на вопрос

Отвечает Малых Артём.

Ответ:

4x+3x+3=-3

7x+3=-3

7x=-3-3

7x=-6

x=6/7

мінус шість сьомих*