1. Батько Дмитрика важить 86,5 кг, а дідусь на 18,7 кг менше, ніж тато. Дмитрик важить у 2,4 рази

менше, ніж дідусь. Скільки важить Дмитрик? -​

Ответы на вопрос

Отвечает Климчук Георгий.

Відповідь:

1)86,5-18,7=67,8(кг)-важить дідусь

2)67,8:2,4=28,25(кг)-Дмитрик

Відповідь:Дмитрик важить 28,25 кг