Знайди число, знаючи, що його третя частина більша від восьмої частини на 40. Даю 25 балов!!!!!!!


Ответы на вопрос

Отвечает Помелова Кристина.

Ответ:

192

Пошаговое объяснение:

Нехай наше число буде х тоді:
1/3x - 40 = 1/8x

Позбуваємось дробів і домножаємо наш вираз:
8х - 960 = 3х

Переносимо х до лівої частини рівняння, а число в праву
8х - 3х = 960

5х = 960

х = 960/5

х = 192