Завдання 2. Найвище дерево на планеті - секвоя. Її висота становить 115,61 м (мал.) 3) з'ясуйте,

скільки поверхів мав би будинок заввишки, як секвоя, якби кожний його поверх мав висоту 3,6 м? 2) Що вище: секвоя чи Ейфелева вежа, якщо висота Ейфелевої вежі становить 325 м? На скільки? 1) Чи вища секвоя за двадцятиповерхівку, кожний поверх якої має висоту 3,6 м? На скільки?

Ответы на вопрос

Отвечает Альшевский Захар.

Висота секвої складає 115,61 метрів. Щоб дізнатися, скільки поверхів мав би будинок, якщо кожен поверх має висоту 3,6 метри, потрібно розділити висоту дерева на висоту кожного поверху:115,61 м / 3,6 м = 32 поверхи (округлюючи до цілого)

Тому, щоб створити будинок заввишки, як секвоя, потрібно буде 32 поверхи.


Висота Ейфелевої вежі складає 325 метрів, а висота секвої - 115,61 метрів. Отже, Ейфелева вежа вища за секвою на:

325 м - 115,61 м = 209,39 м

Тому Ейфелева вежа вища за секвою на 209,39 метрів.


Кожен поверх двадцятиповерхового будинку має висоту 3,6 метра, отже висота будинку складається з:

20 поверхів * 3,6 м = 72 метри

Оскільки висота секвої становить 115,61 метра, то секвоя вища за двадцятиповерхівку на:

115,61 м - 72 м = 43,61 м

Тому секвоя вища за двадцятиповерхівку на 43,61 метра.