4,2-(х-5,8)=-15,3 Допоможіть з рівнянням


Ответы на вопрос

Отвечает Незнаева Катерина.

Щоб розв’язати це рівняння, нам потрібно використати деякі алгебраїчні операції, щоб виділити змінну «x» на одній стороні рівняння. Ось кроки, які потрібно виконати:

Спочатку нам потрібно розподілити число перед дужками між членами всередині дужок: 4,2 - (x - 5,8) = -15,3 4,2 - x + 5,8 = -15,3 (примітка що знак другого члена в дужках змінюється, коли ми розподіляємо знак мінус)

Далі ми можемо поєднати подібні члени, додавши 4,2 і 5,8: 10 - x = -15,3

Ми хочемо виділити змінну «x» з одного боку рівняння, щоб додати «x» до обох частин: 10 - x + x = -15,3 + x

Член «x» скидається зліва, залишаючи нам: 10 = -15,3 + x

Щоб повністю виділити «x», ми можемо відняти -15,3 з обох сторін: 10 + 15,3 = x

Нарешті, ми можемо спростити праву частину, додавши 10 і 15,3: x = 25,3

Отже, розв’язком рівняння 4,2-(х-5,8)=-15,3 є х = 25,3.

Отвечает Овсянников Максим.

Пошаговое объяснение:4,2--15,3=19,5

19,5+5,8=25,3

х=25,3