Розв'яжи рівняння. А)(х-6)(х+12)=0. дякую


Ответы на вопрос

Отвечает Косачёв Семён.

Ответ:

на фото..............


Отвечает Беляев Макс.

Відповідь:

(х-6)(х+12)=0

Добуток дорівнює нулю, коли хоча б один із множників дорівнює нулю.

х-6=0 або х+12=0

х=6            х= -12

Відповідь: 6, -12.

Покрокове пояснення: