6(1/12-1 2/3x)-18(5/6x-2 1/3)-30,5 спростити і знайти його значення якщо х= -3/5


Ответы на вопрос

Отвечает Чиркова Катя.

Відповідь:

6(1/12-1 2/3x)-18(5/6x-2 1/3)-30,5 = 1/2 - 1 2/3х - 15х + 2 1/3 - 30,5 = 0,5 - 30,5 + 2 1/3 - 1 2/3х - 15х = -28 1/3 - 16 2/3 х
якщо х = -3/5, тоді

-28 1/3 - 16 2/3 * (- 3/5) = -28 1/3 + 10 = -18 1/3