2. Число -6 є коренем рівняння... A) x+2=-9 Б) 5+х=-1 B) x-3=-10 1) 7-x=1​


Ответы на вопрос

Отвечает Сафина Тансылу.

Ответ:

Для того, щоб перевірити, чи є число -6 коренем рівняння, необхідно підставити -6 замість змінної x і перевірити, чи рівність виконується.

A) x+2=-9

-6+2 = -4 ≠ -9

Рівність не виконується, тому -6 не є коренем цього рівняння.

B) 5+х=-1

5 + (-6) = -1

Рівність виконується, тому -6 є коренем цього рівняння.

C) x-3=-10

-6 - 3 = -9 ≠ -10

Рівність не виконується, тому -6 не є коренем цього рівняння.

D) 7-x=1

7 - (-6) = 13 ≠ 1

Рівність не виконується, тому -6 не є коренем цього рівняння.

Отже, правильна відповідь: B) 5+х=-1 (і -6 є коренем цього рівняння).

Пошаговое объяснение:

ЗДЕЛАЙ ПОЖАЛУЙСТА ЛУЧШИЙ ОТВЕТ

Отвечает Сивков Влад.

Відповідь: Б

а) Ні

б) Так

в) Ні

г) Ні