4. Знайдіть 27,3% від числа р, якщо 35% від 20% числа р дорівнюють 21.​


Ответы на вопрос

Отвечает Баньковский Саша.

Ответ:

27.3% від числа р, де р = 3000, дорівнює 819.

Пошаговое объяснение:

35% від 20% х = 21

0.35 * 0.20 * х = 21

х = 21 / 0.007

х = 3000

27.3% від х = ?

0.273 * 3000 = 819