Мотоцикліст за 3 год проихав 120,6 км. Скільки кілометрів про Де мотоциклiст за 4,2 год, рухаючись

з такою самою швидкістю?​

Ответы на вопрос

Отвечает Белова Вероника.

Ответ:

168,84 км

Пошаговое объяснение:

1) 120,6:3=40,2 (км/г)-швидкість

2) 40,2×4,2=168,84 (км)-проїхав мотоцикліст за 4,2 години