Ціна колеса для садової тачки становить 240грн, тобто 6% ціни шини для легкового автомобіля.

Скільки грн заплатить автомобіліст за 4 шини?​

Ответы на вопрос

Отвечает Самыгина Екатерина.

Ответ: =16000 грн

Пошаговое объяснение:

6%=0.06 Цены =240 грн

100%=1 цены =х грн

Cоставляем пропорцию

x/1=240/0.06

x=24000/6 =4000 грн

4 шини будут стоить 4*4000=16000 грн