Маса 1 см³ золота становить 19г. Яка маса золотого злитку в формі прямокутного паралелепіпеда,

виміри якого дорівнюють 23 см, 6 см і 4 см?

Ответы на вопрос

Отвечает Маяковская Вика.
Об'єм прямокутного паралелепіпеда можна обчислити за формулою:

V = a * b * c

де a, b і c - довжина, ширина і висота паралелепіпеда.

Підставляємо дані:

V = 23 см * 6 см * 4 см = 552 см³

Так як маса 1 см³ золота становить 19 г, то маса всього злитку буде:

M = V * ρ

де ρ - щільність золота (19 г/см³)

M = 552 см³ * 19 г/см³ = 10,488 г

Отже, маса золотого злитку в формі прямокутного паралелепіпеда становить близько 10,5 г.