3. Точка М належить графіку рiвняння 24х+25 = 600. Знайди: а) абсцису точки М, якщо її ордината

дорівнює 24; б) ординату точки М, якщо її абсциса дорівнює 25.​

Ответы на вопрос

Отвечает Динкова Виолетта.
A) 24x+25*24=600
24x+600=600
24x=0
X=0
б) 24*25+25=600
600+25=600
25y=0
y=0
удачі