Знайти перші чотири члени послідовності ( Ан) яка задана формулою н-го члена? an = n-1


Ответы на вопрос

Отвечает Молох Дмитрий.

Відповідь:

a1 = 1-1 = 0

a2 = 2-1 = 1

a3 = 3-1 = 2

a4 = 4-1 = 3