Мамі 28 років, а дочці — 4. Через скільки років мама буде старша за дочку в три рази?​


Ответы на вопрос

Отвечает Боброва Лера.
Нехай х - це кількість років, через яку мама буде старшою за дочку в три рази.

Зараз мама є старшою за дочку на 28 - 4 = 24 роки.

28 + x = 3 •4 + 3 •x

28 + x = 12 + 3x

2x = 16

x = 8

Отже, через 8 років мама буде старшою за дочку в три рази.
Отвечает Качуровский Вадим.

Ответ:

Через 8 лет

Пошаговое объяснение:

х - через столько лет мама будет старше дочку в 3 раза

3(4 + х) = 28 + х

12 + 3х = 28 + х

3х - х = 28 - 12

2х = 16

х = 16 : 2

х = 8

Через 8 лет мама будет старше дочки в 3 раза